Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sorularınızın cevabına ulaşabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

 • 360 Derece Sanal Tur Nedir?

  Sanal tur herhangi bir iç, dış mekan ya da ürünlerin bilgisayar, tablet, telefon gibi teknolojik cihazlarda incelenmesine olanak sunan 3 boyutlu görüntülerdir. Bu görüntülerin amacı kişilerde bizzat oradaymış izlenimi ve deneyimi oluşturmaktır.

 • Sanal Tur Neden Gerekli?

  Günümüz dünyasında internet kullanıcıları fiziksel olarak gitmeden işletmeleri Google üzerinden aratmakta ve fikir sahibi olmaktadır. Google işletme kartına ve web sitesine yüklenmiş bir sanal tur sizi diğer işletmelerden ayırır. Sanal tur müşterilerinizi

 • Neden Metropol360?

  Metropol360 Google Street View onaylı bir yerel rehber olarak hizmet vermesinin yanı sıra Türkiye’nin sanal tur platformudur. Alanında uzman ekipler tarafından profesyonel sanal turunuz oluşturulur. Şehri bizimle tanıyın!

 • Google'da Sanal Turunuzun Olması Ne İşe Yarar?

  Google Haritalar artık sadece bir yol tarif aracı olarak kullanılmadığından işletmenin sanal turları ilk olarak Google Haritalar'a entegre edilerek mekanın bilinirliğini arttırmak hedeflenir.

 • Sanal Tur Hizmetinin Maliyeti Nedir?

  Sanal tur maliyetleri işletmelerin fiziki şartlarına göre sahne bazlı hesaplanır. İşletmelere verilecek 360 derece sanal tur hizmetinde herhangi bir ön ödeme bulunmaz, ödemeler bütün aşamalar tamamlandıktan ve yüklemeler gerçekleştikten sonra yapılır.

 • Yayınlanma ve Teslim Süresi Ne Kadardır ?

  Sanal tur çalışmasının bir yayınlanma süresi yoktur. Hizmeti bir kere satın alan işletmelere kalıcı olarak yüklemeler yapılır. Yüklemeler çekimi takip eden 2 ile 10 iş günü arasında entegre edilir.