Bloglar

Tüm bilgi ve birikimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bölge Çekim Güncellemesi Ayrıcalığından Yararlanın!

Türkiye’nin sanal tur platformuna hoş geldiniz! Sanal gerçeklik deneyimini yaşamak için en doğru yerdesiniz. 360 derece sanal tur çalışmasının amacı mekanların fiziki olarak ziyaret edilmesine gerek kalmadan tablet telefon gibi teknolojik cihazlar aracılığıyla kişilerde bizzat oradaymış hissiyatı yaratmaktır.  Sanal tur çalışmasıyla beraber müşterileriniz daha işletmenize gelmeden bir sanal gezinti yapma olanağı bulur. Metropol360 olarak bütün Türkiye’ye 360 derece sanal tur hizmet vermekteyiz. 360 derece sanal tur hizmeti almak için talep ve randevu doğrultusunda çalışmamızın yanı sıra bölgesel güncelleme ayrıcalığı da sunmaktayız. 

Nedir Bu Bölge Çekim Güncellemesi? 

Metropol360 ekipleri tarafından belirlenen bir bölgede, saha personellerinin bölgede var olan bütün işletmeleri eksiksiz bir şekilde tarayarak telefon ve tablet yardımıyla sunumlarını gerçekleştirdikten sonra talep eden işletmelerin çekim listesine eklemesidir.

Yani yaptığımız bu çalışmada 360 derece sanal tur hizmetini ayağınıza getiriyoruz! 

Sunduğumuz bu hizmette çekim günü Metropol360 tarafından önceden belirlenmiştir. Talep eden bütün işletmelerin çekimleri saat randevusu verilmeksizin o gün içerisinde tamamlanır.  Sadece saha satış personellerimiz tarafından sunulan bölge çekim güncellemeleri en avantajlı paketimiz olduğundan kaçırmamanızı öneriniz! 

Önerilen içeriklerimiz

Yorum yap

Yorum