Bloglar

Tüm bilgi ve birikimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Metropol360 Sanal Tur Platformuna Hoş Geldiniz!

          360 sanal tur teknolojisi geçtiğimiz yıllarda oldukça ilerleme yaşanan bir nokta oldu. Özellikle pandemi döneminde insanların evlere kapanması bu durumu tetikledi diyebiliriz. Aslında trend zaten hep bu yöndeydi. Bunun önüne geçmek pek mümkün görünmüyor. İnsanlar fiziksel olarak gitmeden mekanları ve işletmeleri görmek istiyor.

Bu durumda 360 sanal tur teknolojisi devreye giriyor. Metropol360 olarak biz Google Street View altyapısıyla işletmelere sanal tur hizmeti veriyoruz. Metropol ve 360 kelimelerinin birleşimi olan şirketimiz aslında metropollerin 360 sanal tur ihtiyacına hitap ediyor. İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerin tamamında hizmete başlamış durumdayız. 

Metropol360 bir sanal tur platformudur. Çekimleri yalnızca Google Street View'e entegre etmiyoruz. Ayrıca bir kent tanıtım platformu olan metropol360.com'da ücretsiz bir şekilde yükleme yapıyoruz. Bu şekilde şehri tanımanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Metropol360 ekiplerinin işletmenize ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde verdiği profesyonel sanal tur hizmetlerimizin türleri bulunuyor. Bunlardan en önemlisi bölge çekim güncellemeleridir. Paket fiyatlarımızın oldukça altında yapılan bu güncellemelere yalnızca saha personelimiz tarafından ulaşabilirsiniz. Eğer işletmenizden içeri metropol360 ekip üyelerimizden biri girdiyse, İŞTE BU! Bölgenizde yakın zamanda bir çekim güncellemesi var demektir. Detaylı bilgiyi ondan alabilirsiniz. 

Metropol360 ile sanal tur deneyimine hoş geldiniz.

Metropol360 Ekibi


Önerilen içeriklerimiz

Yorum yap

Yorum